Ota yhteyttä!

Suunnitellaan juuri teille sopivat kylmätilat!

Ota yhteys myyntitiimillemme!

Kylmätilat

Myynti

Mattias Ots
myynti, kylmätilat
+358 40 175 7088
mattias.ots@viima.fi

Vesa Santala
+358 40 175 1000
vesa.santala@viima.fi


Projektit

Tommi Ijäs
projektisuunnittelu
+358 40 175 2000
tommi.ijas@viima.fi

Tommi Parkkila
projektinhallinta
+358 40 175 5000
tommi.parkkila@viima.fi

Ilmar Juurik
asennus ja huolto
+358 40 175 3000
ilmar.juurik@viima.fi

Niko Henttonen
vastuuasentaja
+358 45 604 0700
niko.henttonen@viima.fi

Kylmäkalusteet

Myynti

Jukka-Pekka Raappana
myyntijohtaja
+358 40 175 4000
jukka-pekka.raappana@viima.fi

Peter Laurén
myyntipäällikkö, omakoneelliset kalusteet
+358 40 567 7781
peter.lauren@viima.fi

Jukka Vettenranta
myynti / projektipäällikkö
+358 40 532 9066
jukka.vettenranta@viima.fi

Artūras Pàskauskas
technical director, Baltic
+370 612 78804
arturas.paskauskas@viima.fi

Dick Nordström
tekninen johtaja
+358 40 175 6064
dick.nordstrom@viima.fi

Eero Kallioniemi
projektipäällikkö, kylmätekniikka
+358 40 175 6067
eero.kallioniemi@viima.fi

Toni Laine
huolto / automaatiopäällikkö, kylmätekniikka
+358 45 651 5001
toni.laine@viima.fi

Timo Ikäheimonen
varaosat
+358 40 175 6062
timo.ikaheimonen@viima.fi

Mari Haikonen
projektiassistentti
+358 40 175 7009
mari.haikonen@viima.fi


Hallinto

Antti Halme
toimitusjohtaja
+358 40 175 8088
antti.halme@viima.fi

Vesa Santala
hallituksen puheenjohtaja
+358 40 175 1000
vesa.santala@viima.fi

Hanna Koskinen
talousjohtaja, CFO
+358 40 164 8099
hanna.koskinen@viima.fi

Mari Haikonen
taloushallinto
+358 40 175 7009
mari.haikonen@viima.fi

Laskutus / Invoicing

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003723082088
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Paperilaskut/skannauspalvelu
Oy Viima Inn Ltd
23082088
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut osoitteeseen 23082088@scan.netvisor.fi (yksi PDF/sähköposti)

Y-tunnus: 2308208-8

Toimitusosoite rahdeille

Kylmätilatuotevarasto
Yrityspolku 2
13720 Parola
Soitathan aina ennen toimitusta!

Viima®-toimisto ja tuotanto

Oy Viima Inn Ltd
Päätoimipiste

Yrityspolku 2
13720 Parola

Oy Viima Inn Ltd 
Porvoon toimipiste

Puusepänkaarre 2
06150 Porvoo

Lähetäthän laskusi varsinaisiin laskutusosoitteisiimme.