Ota yhteyttä!

Suunnitellaan juuri teille sopivat kylmätilat!

Ota yhteys myyntitiimillemme!

Kylmätilat

Myynti

Mattias Ots
myynti, kylmätilat
+358 40 175 7088
mattias.ots@viima.info

Vesa Santala
+358 40 175 1000
vesa.santala@viima.info

Kai Paajanen
varaosat ja jälkimarkkinat
+358 40 175 6062
kai.paajanen@viima.info

Projektit

Tommi Ijäs
projektisuunnittelu
+358 40 175 2000
tommi.ijas@viima.info

Tommi Parkkila
projektinhallinta
+358 40 175 5000
tommi.parkkila@viima.info

Ilmar Juurik
asennus ja huolto
+358 40 175 3000
ilmar.juurik@viima.info

Niko Henttonen
vastuuasentaja
+358 45 604 0700
niko.henttonen@viima.info

Kylmäkalusteet

Myynti

Jukka-Pekka Raappana
myyntijohtaja
+358 40 175 4000
jukka-pekka.raappana@viima.info

Jenni Sukki
myyntiassistentti
+358 40 175 6064
jenni.sukki@viima.info

Artūras Pàskauskas
technical director
+370 612 78804
arturas.paskauskas@viima.info

Mikko Sukanen
tekninen asiantuntija, kylmätekniikka
+358 40 175 6000
mikko.sukanen@viima.info

Joakim Gustafsson
technical specialist, cabinets
+46 70 20 35990
joakim.gustafsson@wica.se

Vesa Santala
+358 40 175 1000
vesa.santala@viima.info

Kai Paajanen
varaosat ja jälkimarkkinat
+358 40 175 6062
kai.paajanen@viima.info

Marko Anttila
huoltoasentaja
marko.anttila@viima.info

Mari Haikonen
projektiassistentti
+358 40 175 7009
mari.haikonen@viima.info


Hallinto

Antti Halme
toimitusjohtaja
+358 40 175 8088
antti.halme@viima.info

Vesa Santala
hallituksen puheenjohtaja
+358 40 175 1000
vesa.santala@viima.info

Hanna Koskinen
talousjohtaja, CFO
+358 40 164 8099
hanna.koskinen@viima.info

Mari Haikonen
taloushallinto
+358 40 175 7009
mari.haikonen@viima.info

Laskutus / Invoicing

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003723082088
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Paperilaskut/skannauspalvelu
Oy Viima Inn Ltd
23082088
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut osoitteeseen 23082088@scan.netvisor.fi (yksi PDF/sähköposti)

Y-tunnus: 2308208-8

Toimitusosoite rahdeille

Kylmätilatuotevarasto
Yrityspolku 2
13720 Parola
Soitathan aina ennen toimitusta!

Viima®-toimisto ja tuotanto

Yrityspolku 2
13720 Parola
Lähetäthän laskusi varsinaisiin laskutusosoitteisiimme.